Забезпечуємо оплату лікування та реабілітації дітей, що постраждали внаслідок війни

Збираємо кошти та купуємо необхідне військове спорядження, оснащення та автомобілі для ЗСУ

Закриває потреби громадян та ТРО в регіонах на базі місцевих підприємств Aurum Group

Інформує суспільство про важливість об'єднання громадян для допомоги ЗСУ

ОФІЦІЙНА ПОЗИЦІЯ
Благодійного фонду «Аурум»
щодо внесення до санкційного списку засновниці фонду
Лебедєвої Альони Павлівни

12 травня 2023 року указом Президента України введено рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12.05.23 року "Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" в перелік осіб якого внесено в тому числі Лебедєву Альону Павлівну.

Вважаємо, що не існує жодних об’єктивних підстав для внесення Лебедєвої Альони Павлівни до санкційних списків! Справа, за якою оголосили підозру пані Альоні юридично безпідставна, за час слідства, що триває вже більше року не було надано жодних переконливих доказів та не винесено обвинувачувальних рішень. Але несподівано влада вирішує ввести ці санкції. Вбачаємо в цьому необґрунтований та безпідставний тиск силових структур на бізнес Альони Лебедєвої, детальніше про це згадано в офіційній позиції Aurum Group .

Благодійний фонд «Аурум» ніколи у своїй історії не мав жодних справ з російською федерацією й завжди був опорою для сотень українських родин.

Варто зазначити, що Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум» було створено у 2017 році, з метою юридично оформити вже існуючу благодійну діяльність допомоги та підтримки українського населення Альоною Павлівною особисто, а також співробітниками та підприємствами промислово-інвестиційної групи Aurum Group. Із моменту створення й до сьогодні фонд завжди намагався відповідати реальним потребам українського суспільства. Відтак, першими проєктами фонду було покращення матеріально-технічної бази українських лікарень – забезпечення сучасним обладнанням дитячих лікарень та проведення ремонтів у приміщеннях медичних закладів. Згодом фонд додав до сфери своєї роботи також допомогу новонародженим дітям, батьки яких не мали змоги оплатити дороговартісні операції, а з початком повномасштабного вторгнення також почав надавати допомогу ЗСУ, переселенцям та постраждалим від війни.

Ідейною натхненницею усіх проєктів завжди була Альона Лебедєва – засновниця фонду, меценатка, благодійниця, людина з щирою, незмінною патріотичною та громадянською позицією, яка всіма справами Благодійного фонду «Аурум» мала на меті лише допомогу Україні та тим українцям, які її найбільше потребують.

Основним джерелом фінансування фонду були особисті кошти пані Лебедєвої, які вона, попри втрату значної частини бізнесу та підприємств під окупацією, продовжує направляти на надання благодійної допомоги. Відтепер санкції не дозволяють фонду «Аурум» отримувати надходження від Альони Лебедєвої. З початком повномасштабного вторгнення Фонд «Аурум» системно надає допомогу підрозділам ЗСУ на різних ділянках фронту, прикордонним військам для укріплення державних кордонів, а також займається гуманітарною підтримкою тих, хто постраждав внаслідок бойових дій. Фонд особистими коштами Альони Лебедєвої та за підтримки небайдужих українців передав вже 9 авто для наших воїнів на сході, зокрема й машину швидкої допомоги. Зусиллями волонтерів фонду Аурум плетуться тисячі квадратних метрів маскувальних сіток, здійснюється пошиття плитоносок для бронежилетів, розвозиться гуманітарна допомога внутрішньо переміщеним особам та надається допомога обладнанням та інструментами для військових різних підрозділів Збройних сил України. Лише у 2022 році благодійний фонд Аурум виділив понад 6,5 мільйонів гривень на фінансування цих проєктів.

Фонду довіряють тисячі українців, фонди, волонтери, військові частини, від яких ми повсякчас отримуємо грамоти та подяки за допомогу, а також благодійники з-за кордону, які власними пожертвами підтримують реалізацію всіх наших ініціатив. Цей прояв довіри та підтримки за всі та добрі справи, що зроблені та продовжують робитися фондом нині і в майбутньому – і є справжньою оцінкою нашої діяльності та пані Лебедєвої особисто для зміцнення нашої країни та спільної Перемоги! І попри те, що проти Альони Лебедєвої вводяться санкції, ми продовжуємо працювати, тому що фонд отримує багато звернень на допомогу. І ми не збираємося зупинятися! Ми вимагаємо відновлення справедливості! Благодійний фонд «Аурум» закликає припинити необґрунтований тиск з боку силових структур на засновницю фонду Альону Лебедєву, адже з втратою основного джерела фінансування фонду, тисячі українців та захисників України втратять вагоме джерело підтримки.

Діяльність фонду

«Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум» засновано ще у 2017 році. Основна діяльність фонду була зосереджина на допомозі дітям, які потребували невідкладної медичної допомоги та  покращенні  матеріально-технічного стану державних і комунальних медичних закладів України.

З початком війни діяльність фонду була трансформована на сприяння захисту цивільного населення, допомогу ЗСУ та забезпечення фінансової допомоги для лікування дітей, які постраждалих внаслідок російської агресії в Україні.

ЦІЛІ ФОНДУ

Медична допомога

Підтримка лікарень та дітей, які потребують термінової медичної допомоги

Військове обладнання

Придбання воєнного обладнання, бронежелетів, автомобілей

Підтримка та допомога

Підтримка громадян та ТРО у регіонах на базі місцевих підприємств Aurum Group

Актуальні новини

16/03/2023 / ЗМІ про нас

Благодійний фонд Альони Лебедєвої готує до передачі ще 2 авто на потреби ЗСУ у Донецькій області

Благодійний фонд Альони Лебедєвої готує для передачі автомобіль Nissan Navara разом із вантажівкою ЗІЛ 138, що знаходиться на балансі одного...
Read More
24/02/2023 / ЗМІ про нас, Новини

Ukraine: Alona Lebedieva’s charity fund is preparing 2 more cars to be handed over for the needs of the Armed Forces

The seventh car has already arrived in Ukraine, the Alona Lebedieva Charitable Fund will hand over a Nissan Navara car...
Read More
гривень направлено на допомогу ЗСУ
гривень направлено на допомогу ЗСУ
автівок придбано та відправлено на передову
автівок придбано та відправлено на передову
плитоносок передано для наших захисників
плитоносок передано для наших захисників