popova@aurumgroup.ua 38 095 166 0952

Про нас

Важливість місії

Краще найменша допомога, ніж найбільше співчуття

Війна торкнулася кожного українця. У різних масштабах прямо чи опосередковано її вплив спостерігається на тих, хто болісно відчуває її моторошний дотик. Численна кількість наших громадян втратили роботу, дім, близьких й опинилися в скрутній життєвій ситуації. Та є одна втрата на всіх — це спокій. Прийшло розуміння, що «як раніше» вже ніколи не буде. Тож наше завдання зробити так, щоб було краще. В цій війні у кожного свій фронт, але спільна місія — наближати перемогу своїм посильним вкладом.

Довоєнна діяльність нашого фонду була спрямована на покращення матеріально-технічного стану державних і комунальних медичних закладів України. Пацієнти разом з кваліфікованою медичною допомогою потребують комфортних умов лікування, що сприяли б одужанню, а не погіршенню здоров’я. Адже незадовільний стан лікарняних палат, застарілі меблі, проблеми системи кондиціонування – це основні причини, які сприяють поширенню інфекції по приміщенню лікарні. Тож капітальна модернізація лікарень має широку медичну і соціальну значимість, а тому завжди потребує пильної уваги.

З початком війни наша діяльність була трансформована на сприяння захисту цивільного населення та допомогу ЗСУ. Збереження якомога більше життів та цілістності нашої країни — це мета, що спонукає нас діяти. Ми розуміємо, що гарантія наближення довгоочікуваної перемоги є ефективним виконанням бойових завдань. Але без сильного тилу не може бути сильного фронту. Тож ми об’єднуємось для допомоги нашій армії.

Військове спорядження, додаткове екіпірування, автомобілі — це те, що допоможе нашим захисникам бути більш мобільними, зберегти своє життя та здоров’я, а також як найшвидше звільнити окуповані території. Віремо, що наша праця стане невід’ємною складовою для наближення перемоги!