popova@aurumgroup.ua 38 095 166 0952

Чому ми

Чому саме МИ

Найвища цінність — це цінність життя.
Коли життя під загрозою, варто прикласти максимум зусиль для його збереження.

Медичні установи — це місце де щодня рятують життя в сімей. До повномасштабної війни наша діяльність була присвячена покращенню матеріально-технічного стану державних і комунальних медичних закладів України. Разом зі співробітниками Аурум Груп ми вирішили, що повинні допомогти модернізувати дитячі муніципальні лікарні. Зареєстрували Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум» і розпочали ремонтні роботи. Занурившись у проблеми клініки, ми почали системно допомагати медичним закладам країни.

Сьогодні під загрозою життя цілої країни. Мільйони наших земляків живуть у постійній небезпеці, а країна стоїть перед загрозою знищення. Ми чітко усвідомлюємо, що в неоплатному боргу перед тими, хто щодня дивиться в обличчя смерті заради безпеки всього народу та забезпечує Україну. Допомога ЗСУ — це актуальність нашого сьогодення. Ми завдячуємо всім, хто залучається до підтримки українських воїнів. Також маленький внесок наближає нас до Великої Перемоги!


В організації підтримки цивільного населення та збройних сил України Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум» проводить такі заходи:


Забезпечуємо оплату лікування та реабілітації дітей, що постраждали внаслідок війни

Збираємо кошти та купуємо необхідне військове спорядження, оснащення та автомобілі для ЗСУ

Закриває потреби громадян та ТРО в регіонах на базі місцевих підприємств Aurum Group

Інформує суспільство про важливість об’єднання громадян для допомоги ЗСУ