Друзі, ми це зробили! Фронтова тачка вже їде на схід України. Вчора ми від імені благодійного фонду Аурум передали авто військовим з 93-ї бригади Холодний Яр!

Друзі, хочу щиро подякувати всім вам за те що ви доєдналися до цієї справи, що ми разом це зробили. Дякую за кожну гривню, за кожний репост, за кожне слово підтримки чи поради, за віру, силу та любов!

Було дуже зворушливо отримати кошти від діточок Марія Макуха з України, які перебуваючи в Європі пишуть картини та продають їх. І саме ці гроші з продажу вони передали на авто.

Було радісно отримувати значні суми донатів. Особлива подяка Олександру Чесних і його фонду “Патріот UA”, Алена Лебедева, Elliot і Debbie Hart, Павлу Бабкину та Олександру Зеляку! Ваші внески суттєво допомогли прискорити збір необхідної суми.

Було дуже приємно, що десятки людей включалися до організаційної допомоги, та ділом допомагали подолати бюрократичні складнощі.

Дякую Олексій Барабаш за те що ініціював цей збір на авто, та погодився почекати на наступний збір, переуступивши цей Nisan Navara Холодному Яру. Ми починаємо збір для твого підрозділу, а також для ще двох військових бригад.

Тобто ми продовжуємо цю справу далі. І збираємо ще на три тачки.