У хірургічному відділені Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 «БФ Альони Лебедєвої «Аурум» повністю обладнав душову кімнату. Фонд замінив водопровідні труби, облицював стіни і підлогу керамічною плиткою, встановив 3 душові кабіни й ванну.

«Відтепер діткам, які проходять у нас планове лікування і відновлюються після операційних втручань, буде легко і приємно освіжитися. Наше хірургічне відділення розраховане на 30 дітей. Звичайно, разом з дітьми тут перебувають і їхні батьки. Душова просто необхідна. Фонд Альони Лебедєвої «Аурум» вже відремонтував у нашому відділенні дитячу палату, замінили вікна та вхідні двері, провели штукатурні роботи стін і стелі, замінили лампи денного світла, постелили новий лінолеум, встановили умивальник і закупили 4 нові функціональні ліжка. Це – суттєва допомога для нас» – зазначила завідуюча хірургічним відділенням Світлана Брагінська.

За словами Альони Лебедєвої, засновниці благодійного фонду, сфера охорони здоров’я тісно взаємопов’язана з іншими галузями і для всіх очевидно, що країні з нинішнім невисоким рівнем ВВП розвивати медицину на належному рівні досить складно. Хронічно не вистачає коштів.

«Благодійна допомога, спрямована представниками бізнесу, – один з реальних інструментів вирішення питання недофінансування сфери охорони здоров’я. Важлива кінцева мета, – нам потрібно підняти на якісно новий рівень медицину України, і ця мета може бути об’єднуючою для муніципалітетів і бізнесу», – підкреслила Альона Лебедєва.